Буковина: «Що ти вибираєш в цьому житті?» – на таку тему спілкувались правоохоронці з студентами (фото)

Буковина: «Що ти вибираєш в цьому житті?» – на таку тему спілкувались правоохоронці з студентами (фото)

18.02.13 18:00 0 773
Скоєння правопорушень неповнолітніми, наслідки вживання наркотиків, алкоголю та паління тютюну – обговорили в центрі естетичного виховання «Юність Буковини» працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Шевченківського райвідділу міліції із студентами та викладачами Чернівецького училища мистецтв ім. С.Воробкевича.

На початку зустрічі співробітниця кримінальної міліції у справах дітей Шевченківського райвідділу Людмила Ріжкова ознайомила присутніх зі станом злочинності серед неповнолітніх та розповіла причини вчинення правопорушень. Увагу студентської молоді було зосереджено на наслідках вживання наркотиків та спиртних напоїв. При цьому правоохоронці відмітили, що стан алкогольного сп’яніння є однією з причин вчинення караних діянь.

Детально міліціонери зупинились на найбільш поширених кримінальних та адміністративних правопорушеннях серед молоді, зокрема: хуліганство, правопорушення пов’язані з незаконним обігом наркотиків, куріння тютюнових виробів, розпивання алкогольних напоїв або поява у громадських місцях у п’яному вигляді та інші. Також ознайомили присутніх з відповідальністю за скоєння протиправних дій.

Студенти училища приймали активну участь в обговорені проблеми антисоціальних проявів. Для більш наглядного сприйняття вони розігрували сценки на тему: «Що ти вибираєш в цьому житті?», демонструючи при цьому ситуації, які можуть призвести до асоціальних і аморальних наслідків.

Викладачі та студенти залишились задоволені зустріччю з міліціонерами, а отримана інформація, обов’язково допоможе їм обрати життя без шкідливих звичок.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Чернігів: Громадські ...

КОМЕНТАРІ