Про роботу ліфтового управління у Чернігові

Про роботу ліфтового управління у Чернігові

18.02.13 13:55 0 658
Про роботу ліфтового управління №5 приватного акціонерного товариства "Отіс" у 2012 році” на розширеній міській нараді інформував начальник Олександр Лапкіс.

На сьогоднішній день діє понад 20 нормативно-правових актів щодо ліфтів, які найчастіше суперечать одне одному, зазначив О. Лапкіс. На його думку, їх необхідно привести у відповідність до європейських норм експлуатації ліфтів.

Зокрема, найбільш актуальна проблема – це обмеження експлуатації ліфтів 25-роками. Адже, зупинка ліфта за терміном експлуатації, а не за технічним станом, вважає начальник підприємства, не доречна. Необхідно законодавчо переходити на систему планово-попереджувальних ремонтів. Крім того, він зазначив, що на виконання вказаної Програми щодо зупинки всіх ліфтів, які відпрацювали 25 років, в Україні знадобиться 5-6 млрд. грн. Для Чернігова на потрібно 24 млн. грн., й кожного року витрати збільшуються, адже ліфтовий парк старіє.

З 1 січня 2013 року на баланс підприємства передані ліфти ЖЕУ-2. За словами начальника підприємства, найбільша проблема підприємства – велика заборгованість за технічне обслуговування і капітальний ремонт. Ціни за технічне обслуговування ліфтів були складені у 2007 році, отже це негативно впливає на технічний та естетичний стан ліфтів міста.

О. Лапкіс також навів дані соціологічного опитування, проведеного Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень щодо якості роботи ліфтів у чернігівських будинках. Серед опитаних 57 % оцінили роботу ліфтів як добру, 26 % - як задовільну, погану – 7 %, вкрай незадовільну – 5 %, відмінну – 3 %, не визначились – 2 %.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині рятувальники ...
Наступна новина: Контр-адмірал ...

КОМЕНТАРІ