Чернігів: Юні туристи готуються до нового сезону

Чернігів: Юні туристи готуються до нового сезону

18.02.13 16:15 0 682
8 – 9 лютого в Чернігові проведено особисто-командну Першість з пішохідного туризму «спеціальні прийоми».

Змагання організовано міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю з метою підвищення тактичної і технічної майстерності дітей по в’язанню вузлів та їх застосування в різних ситуаціях, сприяння безпеці під час проведення туристичних походів та змагань, виявлення кращих команд та учасників, а також – для популяризації туризму серед учнів та гуртківців як важливого засобу виховання й виду активного відпочинку і змістовних форм дозвілля.

Група А – це учасники загальноосвітніх навчальних закладів міста. Серед них перемогу здобули:

І місце – команда ЗНЗ № 24;

ІІ місце – команда ЗНЗ № 32;

ІІІ місце – команда ЗНЗ № 5.

В особистій першості серед учасників ЗНЗ міста :

І місце – В’ячеслав Геращенко (ЗНЗ №24);

ІІ місце – Костянтин Позняк (ЗНЗ №32);

ІІІ місце – Сергій Овсійко (ЗНЗ №24).

Всього в групі змагалися 30 шкіл (90 учасників).

Результати групи Б1(2002 – 2004 р.н.) – гуртківці Центру непрофільного напрямку:

І місце – команда «Орієнтувальники» (керівник Яна Денисенко);

ІІ місце – команда «Компас» (керівник Марина Примак);

ІІІ місце – команда «Туристята» (керівник Марина Примак).

Особиста першість:

І місце – Валерія Акостьолова ( керівник Яна Денисенко);

ІІ місце – Даша Шведик (керівник Марина Примак);

ІІІ місце – Максим Ковальов (керівник Яна Денисенко).

Всього в групі Б2 за перемогу боролися 4 команди (11 учасників).

Група Б2 (1999 – 2001 р. н.) – гуртківці Центру непрофільного напрямку.

Результати:

І місце – команда «Вузлики» (керівник Яна Денисенко);

ІІ місце – команда «Туристи» (керівник Марина Примак);

ІІІ місце – команда «Компас» (керівник Яна Денисенко).

Особисті результати:

І місце – Ірина Гандиш (керівник Яна Денисенко);

ІІ місце – Михайло Попов (керівник Марина Примак);

ІІІ місце – Катерина Григор’єва (керівник Яна Денисенко).

Всього в цій групі змагалося 7 команд (22 учасники).

Група С (1996 – 2002 р. н.) – гуртківці Центру профільного напрямку.

І місце – команда «Флеш - 1» (керівник Юрій Дока);

ІІ місце – команда «Флеш – 2» (керівник Юрій Дока);

ІІІ місце – команда «Ровесник» (керівник Володимир Гой).

Особисті результати:

І місце – В’ячеслав Геращенко (керівник Юрій Дока);

ІІ місце – Катерина Чубун (керівник Дмитро Ніколаєнко);

ІІІ місце –Максим Нікітенко (керівник Дмитро Шарий).

У групі «професіоналів» взяли участь 11 команд (34 учасники).

За відгуками суддів, діти продемонстрували хороші вміння та навички, виконавши вимоги змагань, причому більшість показали значно кращий час, ніж передбачали умови проведення Першості. А призери його перевищили в декілька разів, чим довели серйозний рівень підготовки чернігівської школи пішохідного туризму.

За інформацією Центру ТОВРДМ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Попередня новина: Волинська область: щоб ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: Навчання ...

КОМЕНТАРІ