Працівниками транспортної міліції був затриманий розкрадач колії

Працівниками транспортної міліції був затриманий розкрадач колії

18.02.13 08:35 0 640
Працівниками лінійного відділу на станції Стрий спільно із воєнізованою охороною було затримано 39 – річного жителя Львівської області, який здійснив крадіжку елементів верхньої будови колії.

Громадянин Петро (ім`я змінено), приїхав на станцію Сколе лише з одною думкою – знайти нову роботу. Проходивши цілий день від одних до інших державних та приватних установ, але фортуна була не на його стороні…Чолов’яга не впав у відчай, і попрямував в сторону залізничного вокзалу. І тут йому прийшла геніальна думка. Чому б не вкрасти елементи верхньої будови колії? І в подальшому здати в пункт прийому металобрухту. Не гаючи ні хвилини, відразу приступив до реалізації свого плану. Зайшов на територію залізничного вокзалу і вдав вигляд, що розглядає колію і все навкруги. А насправді, очима шукав те, що погано лежить і як його можна не помітно для оточуючих «поцупити». Зорієнтувавшись на місці, попрямував в напрямку тупикової колії, де людей не багато. Запримітив, що можна з легкістю привласнити, ними виявились елементи верхньої будови колії, а саме рейкові підкладки. І швидко приступив до клопіткої роботи, за допомогою металевої арматури зірвав сім штук рейкових підкладок. Шість штук він поклав в полотняний мішок та виніс за межі колії. Сьома підкладка йому не помістилась, тому він був змушений повернутись назад, щоб забрати награбоване. Та не сталось, як гадалось, на заваді стала воєнізована охорона, яка в то й час обходила територію залізничного вокзалу.

На місце події відразу була відправлена слідчо–оперативна група лінійного відділу на станції Стрий. І тоді Петро зрозумів, що йому не до жартів і не має сенсу приховувати подробиці цієї ситуації. Не вагаючись, розказав правоохоронцям про свої плани, щодо наживи.

Дані по цьому злочину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство.

Руслана Мацелюх

помічник начальника ЛВ на станції Стрий

по зв’язках з громадськістю та ЗМІ

УМВС України на Львівській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ