На Волині ковельська міжрайонна прокуратура  вимагає усунути порушення прав дітей-сиріт

На Волині ковельська міжрайонна прокуратура вимагає усунути порушення прав дітей-сиріт

19.02.13 08:35 0 721
Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у Люблинецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів –ліцей».

Перевіркою з’ясовано, що адміністрацією закладу не приділяється достатня увага повноті відомостей та документів, які знаходяться в особових справах вихованців, що в подальшому впливає на стан роботи із захисту їхніх прав.

Окрім того, посадовими особами навчально-виховного комплексу неналежно проводиться робота щодо захисту майнових прав дітей.

Запити у відповідні служби у справах дітей для встановлення наявності спадкового майна після померлих батьків вихованців направляються не завжди вчасно. Крім того, зволікається оформлення документів щодо спадкування дітьми майна, зокрема земельних паїв. Це може призвести до втрати дітьми майна або ж незаконного його використання сторонніми особами.

Посадовими особами школи-інтернату, незважаючи на те, що у закладі перебувають вихованці з різних міст та районів Волинської області, у випадку неможливості самостійного захисту прав дітей не завжди надсилаються листи, клопотання до відповідних служб у справах дітей та інших органів щодо сприяння захисту їх житлових, майнових прав та захисту охоронюваних законом інтересів.

Задля усунення порушень законодавства Ковельським міжрайонним прокурором директору Люблинецького навчально-виховного комплексу внесено подання. За результатом його розгляду винних осіб притягнуто до відповідальності.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині процеси ...
Наступна новина: У Житомирі нерадивих ...

КОМЕНТАРІ