На Волині за втручання прокуратури у комунальну власність громади села Піддубці повернуто 2,5 га землі

На Волині за втручання прокуратури у комунальну власність громади села Піддубці повернуто 2,5 га землі

19.02.13 10:55 0 676
На виконання рішення Луцького міськрайонного суду від 12 жовтня 2012 року, ухваленого за позовом прокуратури області в інтересах Піддубцівської сільської ради, сільській громаді наразі повернуто земельні ділянки загальною площею 2,5 га.

Вказаним судовим рішенням було визнано недійсними та скасовано державну реєстрацію 25 державних актів на право власності на землю та постановлено повернути земельні ділянки вартістю майже 265 тис. грн. із чужого незаконного володіння у комунальну власність.

Нагадаємо, ці ділянки вибули із власності сільської громади в результаті шахрайських дій землевпорядника Піддубцівської сільської ради, головного спеціаліста управління Держкомзему у Луцькому районі та приватного підприємця.

Протягом червня 2007 року - жовтня 2008 року вони підробили рішення сільської ради про виділення сімнадцятьом підставним особам земельних ділянок.

На підставі підроблених документів було виготовлено технічну документацію та отримано державні акти на право власності на землю.

Таким чином із земель резервного фонду Піддубцівської сільської ради у приватну власність незаконно вибули ділянки загальною площею 2,5 га.

Вироком Луцького міськрайонного суду від 18 травня 2012 року землевпорядник Піддубцівської сільської ради засуджений до 5 років позбавлення волі з позбавленням права 2 роки обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади із встановленням трирічного іспитового строку.

Головного спеціаліста управління Держкомзему у Луцькому районі та приватного підприємця засуджено до 5 років позбавлення волі. Їм також встановлено відповідно дво- та трирічний іспитовий строк. Апеляційний суд Волинської області залишив цей вирок без змін.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Польсько-українська ...
Наступна новина: Представників сільського ...

КОМЕНТАРІ