Ловелас-шахрай, якого шукає рівненська та тернопільська міліція обіцяв прийти до  слідчого, але у призначений час не  з’явився

Ловелас-шахрай, якого шукає рівненська та тернопільська міліція обіцяв прийти до слідчого, але у призначений час не з’явився

19.02.13 17:15 0 755
Після виходу в місцевих засобах масової інформації сюжетів та статей про шахрайські дії 25-річного хмельничанина Андрія, хлопець сам зателефонував слідчому та розповів, що він зовсім не такий безчесний, а його наміри були прозорими стосовно рівнян.

Хлопець розповів, що йому зателефонували його знайомі з Рівного та повідомили про те, що інформація про те, як він вчинив з рівнянами розміщена в Інтернеті. «Чесний» молодик пообіцяв слідчому, який провадить досудове розслідування, що в найближчі вихідні обов’язково з’явиться на допит.

Однак, минає вже другий тиждень, а хлопець чомусь не з’являється аби викласти свою точку зору. Можливо, він боїться розгніваних заявників? Хтозна, що на думці у Андрія і які його подальші плани. Правоохоронці мають своє бачення з приводу таких вчинків хлопця, який їх чомусь уникає. Досудове розслідування триває.

Юлія ЗІНЕВИЧ, Рівненський МВ УМВС
За повідомленням УМВС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові відбулася ...
Наступна новина: На Волині в обласному ...

КОМЕНТАРІ