Івано-Франківщина: Зустріч з жителями Коршівської та Воскресінцівської сільських рад

Івано-Франківщина: Зустріч з жителями Коршівської та Воскресінцівської сільських рад

20.02.13 12:53 0 1316
17 лютого 2013 року перший заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Роман Теодорович Панчук зустрівся з жителями Коршівської та Воскресінцівської сільських рад.

Сільські голови прозвітували за виконану роботу 2012 року та про план роботи на 2013 рік.

Перший заступник голови райдержадміністрації Р. Т. Панчук довів до відома присутніх основні досягнення району у 2012 році, акцентував увагу на роботі органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо реалізації Програми Президента України В.Януковича «Україна – для людей», соціальних ініціатив Глави держави, Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, Стратегії економічного та соціального розвитку територій Коломийського району до 2015 року, програми «Прикарпаття - писанковий край».

Під час зустрічі обговорено Стратегії розвитку району на 2013 рік та основні напрями на 2014 і 2015 роки, вивчено проблемні питання сіл та визначено шляхи їх вирішення.

Основні проблемні питання села Коршів: капітальний ремонт доріг; водопостачання у населеному пункті; будівництво амбулаторії;будівництво клубу.

Основні проблемні питання села Воскресинці: Капітальний ремонт доріг; добудова пішохідного переходу через річку Прут; ремонт дамби.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Р.Т.Панчуквідповів на всі запитання громадян, визначено нагальні проблеми розвитку сільських територій та участь громад у їх вирішенні.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Яремчанська міськрада: ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: Сім ...

КОМЕНТАРІ