Представники роботодавців розповіли про свої підприємства та наявні вільні робочі місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями: електромонтера, слюсаря з КВПіА, двірника, оббивальника меблів, верстатника деревообробних верстатів, головного інженера, виконроба, інженера з якості, інженера-технолога, прибиральника службових приміщень, підсобного робітника, прибиральника територій, продавця продтоварів, касира торговельного залу та ін. Найбільший попит серед шукачів роботи з інвалідністю мали запропоновані роботодавцями вакансії прибиральника службових приміщень та територій, підсобного робітника, електромонтера, двірника, продавця продтоварів, касира торговельного залу.
За результатами співбесіди з безробітними інвалідами заступник начальника відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» підібрав слюсаря-ремонтника, прибиральника виробничих приміщень та двох осіб з інвалідністю для кадрового резерву, представники ТзОВ «Сільпо» - двох продавців та охоронника, ПОГ «АВМ І К» - садівника та бухгалтера на перспективу, представник Міського об’єднання парків культури та відпочинку – двох прибиральників територій та електрослюсаря на перспективу. Загалом представники роботодавців підібрали 15 кандидатів на вільні робочі місця та на перспективу.
Усі учасники ярмарку залишилися задоволені результатами і висловили побажання проводити такі заходи щомісячно. Спеціалісти центру зайнятості запланували провести наступний аналогічний захід в березні.
Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На залізниці ...
Наступна новина: Торік для закладів медицини ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей