Чернівецькі сноубордисти-фрірайдери перемогли на зимових змаганнях з екстремальних видів спорту

22.02.13 11:08 0 1310
Традиційні змагання з фрірайду та джибінгу «BORZHAVA FREERIDE & JIBB FEST» відбулися на мальовничих схилах гори Гемба, яка розташована в Закарпатський області. Цей форум зібрав понад 100 учасників і велику кількість шанувальників зимових екстремальних видів спорту.

На змаганнях було розіграно нагороди в джибінгу (ковзання на лижах та сноубордах по перилах, штучних та природніх перешкодах). Тут буковинські райдери отримали перший подіум – 3 місце здобув чернівецький ньюскулер (лижник) Олег Рибачук. Змагання з не менш видовищної і «агресивної» дисципліни – freecross (паралельні старти трьох райдерів по трасі, що обмежена воротами; перемагає той, хто першим перетне фінішну пряму). За повідомленням sportbuk, представники чернівецького окупували весь подіум. Третє місце і 1000 грн. виборов Сергій Андрєєв, «срібло» і 3000 грн. отримав Олександр Мураневич, а переміг і збагатився на 5000 грн. Сергій Павчук.