Від початку 2013 року волинські аграрії експортували понад 56 тисяч тонн зерна

Від початку 2013 року волинські аграрії експортували понад 56 тисяч тонн зерна

26.02.13 13:32 0 802
Від початку 2013 року волинські аграрії експортували понад 56 тис. тонн зерна. Це принесло державі й місцевим господарям 20 млн доларів США. Таку інформацію оприлюднив голова облдержадміністрації Борис Клімчук в ході оперативної наради.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що влада й надалі підтримуватиме волинських виробників зерна. Борис Клімчук поділився міркуваннями щодо цьогорічних перспектив: «Збільшуватимуться посіви пшениці, кукурудзи, сої, ріпаку, жита. Аграрії розуміють, що зерно –експортний товар і ціна на нього хороша. А це дасть їм можливість заробити гроші для себе та для людей».

«З огляду на позитивні тенденції агропромислового ринку, на сесії обласної ради прийнято 27 сільськогосподарських програм, серед яких є й спрямовані на стимулювання господарів до збільшення посівів зернових культур», - повідомив Борис Клімчук. «І наше спільне завдання – розширити експортний потенціал краю та довести, що волинські аграрії – надійні партнери з якісною продукцією», - наголосив він.

 

 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації

 

 
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хмельниччина: Підписано ...

КОМЕНТАРІ