М.Костюк: Школярі області мають харчуватися здоровою їжею

М.Костюк: Школярі області мають харчуватися здоровою їжею

26.02.13 11:45 0 627
25 лютого голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час апаратної наради  звернув увагу на харчування дітей у загальноосвітніх закладах області. Він наголосив, що школярі здебільшого  харчуються неякісною продукцією підозрілого виробництва.

«Це питання вкрай серйозне. Щоб якісно харчувати дітей, повинна бути вибудувана певна модель та обговорена з батьками, громадськими організаціями. Нам потрібно негайно прибрати зі шкільного харчування елемент бізнесу, відтак  запровадити в школах області здорове харчування, створене на основі екологічно чистої та якісної продукції, вирощеної у нашому регіоні», – наголосив М.Костюк.

Керівник області ініціював створити  асоціацію  з  робочою назвою “Львівський  екологічно чистий продукт”, щоб підприємці районів, які зацікавлені у вирішенні цього питання, об’єдналися під ідеєю “здоров’я дітей”: “Хтось вирощуватиме екологічно чисті овочі та фрукти,  хтось постачатиме молоко і м’ясо, і тільки тоді ми зможемо бути  спокійними за здоров’я наших дітей”- підсумував М. Костюк.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Італія не отримає ...
Наступна новина: Зарплатні борги українців ...

КОМЕНТАРІ