Івано-Франківщина: У Побережжі Тисменицького району обговорили питання соціально-економічного розвитку села

Івано-Франківщина: У Побережжі Тисменицького району обговорили питання соціально-економічного розвитку села

26.02.13 14:52 0 811
У неділю, 24 лютого 2013 року, відбулася зустріч керівництва обласної, районної державної адміністрації з громадою села Побережжя з питань підсумків роботи у 2012 році та обговорення Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2013 рік, основних напрямів розвитку на 2014-2020 роки та загальні збори громадян за місцем проживання.

У роботі взяли участь перший заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Микола Олінійчук, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, начальник управління економіки Тисменицької райдержадміністрації Володимир Заник, заступник головного лікаря Лисецької ЦРЛ, депутат районної ради Ігор Волощук, головний лікар Єзупільської міської лікарні, депутат районної ради Михайло Запухляк.

Сільський голова Побережжя Леся Іванків прозвітувала за роботу протягом минулого року та окреслила завдання на 2013 рік. Одним із основних проблемних питань на перспективу у цьому населеному пункті, є будівництво соціально-адміністративного центру, в якому будуть розміщені клуб на 200 місць, ФАП, сільська рада, відділення зв’язку та бібліотека. Тож від імені жителів села Леся Іванків звернулася до представників обласної та районної влади із проханням допомогти, адже власними силами громада не зможе завершити будівництво цього об’єкта. У місцевому бюджеті на 2013 рік, за словами сільського голови, на будівництво соціально-адміністративного центру передбачено кошти в сумі 169 680 гривень, крім того, на цей об’єкт будуть спрямовані залишки коштів за минулий рік у сумі 324 473 тисячі гривень. Під час зустрічі обговорили земельні та інші питання, що стосуються соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Василь Ядуха: Потреба у ...
Наступна новина: Особливий погляд на ...

КОМЕНТАРІ