Івано-Франківщина: Де працює громада, там вирішується дуже багато питань

Івано-Франківщина: Де працює громада, там вирішується дуже багато питань

26.02.13 19:15 0 755
Президент України Віктор Янукович приділяє особливу увагу розвитку громадських організацій. На цьому наголошував присутнім на установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при ОДА, проведеному голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

«Де працює громада, там вирішується дуже багато питань, - переконаний голова ОДА. – Громада – це ініціатива, це контролюючий орган, критикуючий і генеруючий. І саме громада має бути надзвичайно дієвою».

Михайло Вишиванюк висловив сподівання на те, що представники Громадської ради продовжать давати реальні, конструктивні пропозиції для розвитку області, «стануть джерелом інформації» про основні проблеми і труднощі, які турбують мешканців Прикарпаття.

«Треба максимально залучити жителів області до організації життя, будівництва нашого писанкового краю, - зазначив Михайло Вишиванюк на прес-конференції для представників ЗМІ, яка відбулася після установчих зборів Громадської ради. – Окремі голови сільських рад, не чекаючи ніяких дотацій, субвенцій, організовують громади, створюють громадські ради у селі, ради старійшин».

Тому, хто проявив ініціативу і почав це робити, минулого року, за словами голови облдержадміністрації, обласна влада надала матеріальну підтримку в розмірі 84 млн. грн. Ці кошти спрямовані на реалізацію проектів, запропонованих громадами.

«Цього року є домовленість з головою обласної ради про те, що ми цю суму подвоїмо», - запевнив Михайло Вишиванюк.

Довідково

Громадську раду при облдержадміністрації за рішенням присутніх на установчих зборах вдруге очолив Валерій Старченко, голова товариства Червоного Хреста в Івано-Франківській області. Через два тижні буде сформовано комітети Громадської ради.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ