На Тернопільщині влада області сприятиме розвитку біатлонної бази в Підгородньому

На Тернопільщині влада області сприятиме розвитку біатлонної бази в Підгородньому

26.02.13 18:32 0 799
«Влада області сприятиме розвитку навчально-спортивної бази з біатлону в Підгородньому», - про це голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян заявив, спілкуючись із тренерським складом бази.

Керівник області ознайомився з умовами навчально-тренувального процесу та проживання вихованців біатлонної школи у селі Підгороднє Тернопільського району, обговорив з ними та з їхніми наставниками першочергові проблеми, які потребують розв’язку.

Зокрема, одним із актуальних питань є розширення до 4 метрів асфальтного покриття лижеролерної траси та доведення її протяжності до 3 кілометрів.

Для проведення навчально-тренувальної процесу спортсменів діє лижеролерна траса довжиною 2,5 км та шириною 2,5 м, а також стрільбище на 18 біатлонних установок.

Валентин Хоптян пообіцяв навесні посприяти у вирішенні цього питання. Також було досягнуто домовленості щодо розширення діючого стрільбища та обнесення його спеціальною огорожею.

Йшлося також під час зустрічі й про проведення ремонту приміщень бази, де проживають та тренуються юні спортсмени, перспективу спорудження в майбутньому біатлонного стадіону.

«Добре, що у нас є така біатлонна школа та база. Ми бачимо, що тут є можливість провести певні позитивні зміни. Над цим будемо працювати», - каже Валентин Хоптян.

Водночас голова облдержадміністрації вважає, що підтримки й розвитку потребує й санна траса, яка знаходиться у Кременецькому районі.

_____________________________________________________________

Довідково: Навчально-спортивна база з біатлону знаходиться у с.Підгороднє Тернопільського району. Її приміщення включає в себе спортзал, харчоблок, реабілітаційний центр, душові, роздягальні а також 20 спальних кімнат.

На базі проводить свої заняття Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону, яка має статус школи вищої категорії.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Автобаза ВР замовила ремонт ...

КОМЕНТАРІ