Чернігів: Наше місто читає!

Чернігів: Наше місто читає!

26.02.13 11:31 0 678
Міський конкурс «Читаюча родина-2013» вже втринадцяте проводиться в Чернігові спільно відділом у справах сім’ї та молоді, управлінням освіти міської ради та обласною бібліотекою для дітей ім. М. Островського.

Цього року в конкурсі взяли участь 17 родин. І тур засвідчив великий творчий і читацький потенціал і батьків, і дітей, багате й різноманітне коло читання дітей і дорослих. Дуже цікаві творчі роботи учасників – відгуки дітей на улюблені книги українських авторів та розповіді батьків про традиції читання в родині.

Визначені 8 родин-фіналістів : Антоненко (школа № 7), Морські (школа № 9), Руденко (школа № 12), Єрченко (ліцей №22), Коноваленко (школа № 28), Дайнеко (школа № 29), Стрілюк (школа № 30), Бойко (школа № 33). Вони змагалися в фіналі конкурсу в обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського за перемогу 23 лютого, взяли участь у краєзнавчому конкурсі «Що? Де? Коли? В Чернігові», у контрольній з української мови. Всі дуже цікаво і яскраво презентували свої родини: співали, читали власні вірші, представили інсценований уривок із «Кайдашевої сім’ї» І.Нечуя-Левицького, навіть пригощали караваєм. Найцікавіше, що найменшим учасникам, членам родин-фіналістів, виповнилося 11 місяців та 2,5 роки. А член журі, відома дитяча письменниця Тетяна Пакалюк, всім дітям-учасникам подарувала свої книжки.

Журі було дуже складно визначити переможців, адже тут переможених не було. Однакову кількість балів набрали три родини, вони і посіли перше місце: родина Бойко, родина Морських і родина Руденко. Всі фіналісти були нагороджені пам’ятними призами.

Міський конкурс – це можливість спілкування, нових знайомств з цікавими людьми, книгами, авторами. Організатори конкурсу вдячні всім родинам-учасникам за творчість і бажають нових успіхів!

За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Співробітники служби ...

КОМЕНТАРІ