Хмельниччина: Підписано Меморандум порозуміння з хлібовиробниками

Хмельниччина: Підписано Меморандум порозуміння з хлібовиробниками

26.02.13 13:35 0 892
Між обласною державною адміністрацією , Хмельницьким регіональним відділенням Аграрного фонду та виробниками хліба та хлібобулочних виробів та представниками торговельних мереж підписано Меморандум порозуміння. Предметом Меморандуму є скоординована взаємодія сторін та забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна, хліба та хлібобулочних виробів. Виконання умов Меморандуму покликано створити прозорі умови для ефективної діяльності всіх учасників ринку соціально значущих продовольчих товарів, які будуть вигідні і виробникам і споживачам зазначених товарів.

Висока ціна на хліб багато в чому є каталізатором соціальної напруженості в суспільстві. І обласна влада зробить все для того, щоб не допустити підвищення цін на хлібобулочні вироби в області. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук під час церемонії підписання Меморандуму.

Згідно з Меморандумом, обласна державна адміністрація в межах своїх повноважень зобов'язується сприяти формуванню державного інтервенційного фонду та регіональних запасів продовольчого зерна в області на маркетинговий період, а також забезпечувати захист інтересів виробників.

У свою чергу виробники борошна та хлібобулочних виробів зобов'язуються не знижувати обсягів виробництва основних сортів хліба, які користується найбільшим попитом. А підприємства роздрібної торгівлі не повинні перевищувати мінімального розміру торговельної надбавки на ці сорти.

Після обговорення Проекту учасниками було підписано Меморандум.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Від початку 2013 року ...
Наступна новина: На Рівненщині обрали ...

КОМЕНТАРІ