Чернівецька міська рада виділила приміщення для народного депутата Федорука

Чернівецька міська рада виділила приміщення для народного депутата Федорука

27.02.13 12:25 0 706
Виконавчий комітет Чернівецької міської ради погодив передачу у оренду народному депутату Миколі Федоруку на строк виконання його депутатських повноважень двокімнатного приміщення першого поверху за адресою: м. Чернівці, вул. Чапаєва, 43 загальною площею 23,3 м2. Приміщення виділено для використання під громадську приймальню для розташування у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта.

Микола Федорук обраний народним депутатом по мажоритарному виборчому округу №201 (м. Чернівці). Погоджене приміщення відповідає вимогам ст. 28 Закону України «Про статус народного депутата України», воно підготовлене для роботи (ремонт, меблі) та технічно обладнане телефонною лінією. Скористатися пропозицією та укласти відповідний договір оренди пан Федорук має протягом 2-х місяців.

Довідково:

Протягом 1991-2013 років жоден народний депутат України, незважаючи на вимоги п.5 ст.28 Закону України «Про статус народного депутата України», не отримав окремого приміщення у м. Чернівці.

На запит Чернівецької міської ради про фінансування утримання громадської приймальні народного депутата керівництво Верховної ради України повідомило, що питання про виділення коштів на громадські приймальні народних депутатів наразі не врегульовано парламентом, тобто, кошти на здійснення їх повноважень у регіонах поки що не виділено.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Житомирщині голова ...
Наступна новина: Роботи школярів Львівщини ...

КОМЕНТАРІ