Івано-Франківська міська рада ухвалила ряд рішень інвестиційної привабливості міста

Івано-Франківська міська рада ухвалила ряд рішень інвестиційної привабливості міста

27.02.13 18:45 0 743
Депутати одноголосно підтримали Комплексну програму розвитку інвестиційної діяльності в м. Івано-Франківську на 2013-2015 рр.

Сутність інвестиційної програми можна визначити як цілеспрямовану діяльність місцевих органів влади щодо залучення і оптимального використання інвестиційних ресурсів з метою соціально-економічного розвитку міста.

Із доповіддю перед депутатами виступив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку міста Богдан Білик, який зауважив, що дана програма окреслює цілі і завдання, стратегічні напрями та пріоритети інвестиційного розвитку міста. Основою програми є комплекс заходів, виконання яких має забезпечити надходження інвестицій в економіку міста.

Депутатів міської ради цікавило ряд питань, що стосуються із залученням в економіку міста великих інвесторів. Щодо концерну «Сен Гобен», то Богдан Іванович зазначив, що на даному етапі тривають переговори між сторонами щодо підписання договору виділення земельної ділянки в межах Хриплинської промзони і вже в квітні це питання буде вирішено.

В результаті депутати прийняли Комплексну програму розвитку інвестиційної діяльності в м. Івано-Франківську на 2013-2015 рр.

Наступна > Відеогалерея Віктор Ануш...

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Інвентаризують землі ...
Наступна новина: На Прикарпатті виникло 2 ...

КОМЕНТАРІ