На Львівщині принцип оздоровлення дітей повинен бути докорінно змінений, – Іван Груник

На Львівщині принцип оздоровлення дітей повинен бути докорінно змінений, – Іван Груник

27.02.13 14:32 0 691
Нам слід кардинально змінити філософію оздоровлення дітей Львівської області. Пріоритетним в цьому напрямку повинно бути оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, із малозабезпечених, багатодітних сімей. На цьому наголосив заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник під час наради щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року.

Заступник керівника Львівщини також зазначив, що дуже важливим залишається харчування дітей, їх дозвілля, дотримання відповідних санітарних норм: «Ці питання повинні враховуватись перш за все».

Під час наради директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації Михайло Брегін розповів, що завданням на 2013 рік є забезпечити оздоровленням та відпочинком щонайменше 55% дітей шкільного віку, а це за його словами 130 тис. дітей, за винятком учнів 11-х класів. Він також поінформував, що на досягнення такого рівня оздоровлення передбачено понад 26 млн.грн., в тому числі 12,7 млн.грн. з обласного бюджету. Окрім цього, Михайло Брегін зауважив, що у 2013 році планується організувати роботу 883 пришкільних табори.

Присутні також обговорили питання щодо тендерних закупівель путівок у відпочинкових таборах, якість оздоровлення дітей на теренах України, а також матеріальний стан та оснащеність таборів відпочинку Львівщини.

За результатами дискусії Іван Груник наголосив на необхідності покращення якості оздоровлення дітей та доручив провести тендерні закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства України. «Після завершення тендерів слід обов’язково провести обстеження усіх переможців тендерів, де оздоровлюватимуться наші діти. Особливу увагу слід звернути на якість харчування в усіх цих таборах відпочинку, зокрема у львівських пріоритетними повинні бути товари регіонального виробника», – резюмував заступник голови-керівник апарату ОДА.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині виплатили ...
Наступна новина: На Тернопільщині члени ...

КОМЕНТАРІ