Порушників шкільної дисципліни зі львівщини виховували військові

Порушників шкільної дисципліни зі львівщини виховували військові

27.02.13 15:25 0 953
До Галицького з’єднання внутрішніх військ завітали порушники шкільної дисципліни. Екскурсія відбулася у межах профілактичних заходів, які проводять представники соціальних служб міста Львова.

«Ми проводимо акцію у школах під назвою «Соціальний десант», організовуючи спеціальні тренінги з дітьми з поганою поведінкою. За результатами занять ми відібрали дітей для цієї поїздки. Частина з них стоять на обліку в міліції, решта - мають прогули уроків та погані оцінки», - говорить працівник Львівського міського центру соціальних служб для дітей сім`ї та молоді Наталія Захарчук.

Організатори заходи висловили сподівання, що такий захід дисциплінує підопічних. При вході до військової частини маленьких гостей зустрів заступник командира Галицького з’єднання внутрішніх військ МВС України з виховної роботи полковник Олександр Задворний. Олександр Іванович привітався з дітьми та розповів їм про правила поведінки у військовій частині, після чого розпочав екскурсію.

Усі гості попрямували до казарми, в якій проживають солдати строкової служби. У казармі присутніх ознайомили зі всіма приміщеннями та відвідали кімнати, призначені для проживання військовослужбовців, які проходять службу за контрактом. Побачене справило неабияке враження на гостей. Вони були вражені охайністю приміщень та умовами, в яких проживають вояки.

У казармі для дітей влаштували виставку стрілецької зброї, якою користуються військовослужбовці внутрішніх військ. Після коротенького інструктажу діти із задоволенням розбирали автомати, кулемети та пістолети.

«Особливе враження на мене справила зброя. Потримавши в руках автомат та послухавши розповіді про внутрішні війська, я зрозумів, що хочу змінитись, стати військовим та служити у цій військовій частині», - говорить учень 90-ї школи Роман.

Дорогою до клубу дітей зустрів оркестр Львівського полку внутрішніх військ. Військові музиканти майстерно виконали декілька композицій для присутніх. «Такого у школі не побачиш…», - зауважив хтось із дітей. Екскурсанти рушили далі. Гості відвідали, мультимедійний тир, у якому військовослужбовці вправляються у стрільбі з пістолета, сучасний спортивний зал, психотренінговий комплекс та бібліотеку. Школярам також показали класи підготовки до служби.

У глядацькому залі маленьким гостям продемонстрували спецпроект «Магнолії-ТВ» - «Конвой», в якому розповіли про службово-бойову діяльність саме Галицького з’єднання внутрішніх військ. Після перегляду фільму діти, адже у стрічці показали, що може відбуватись з людьми, які ведуть аморальний спосіб життя.

«Думаю що для себе діти братимуть за приклад військовослужбовців, які є дисципліновані та мужніми і героїчними», - вважає спеціаліст першої категорії відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Світлана Сімак.

Діти розійшлись по домівках, отримавши безліч нових вражень та емоцій, а ще - шеврони внутрішніх військ на згадку.

Фото і текст - підполковника Вадима Голуба
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ