загрузка...
 Василь Ядуха:

Василь Ядуха: "Хмельниччина демонструє стабільні тенденції економічного зростання"

27.02.13 13:59 0 974
Нещодавно відбулась колегія облдержадміністрації. Впродовж двох годин члені колегії розглянули шість питань порядку денного. Чи не головним з них став звіт про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2012 рік та основні напрями роботи у 2013 році. Про досягнення у регіоні у контексті реалізації економічних реформ, впровадження ініціатив Президента України, соціальну політику, спрямовану на збільшення доходів громадян, підтримання їх купівельної спроможності та забезпечення зайнятості населення інформував Андрій Прусецький – директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації. «Економіка області, незважаючи на складні процеси у світовому економічному просторі, продемонструвала у 2012 році стабільні тенденції економічного зростання в реальному секторі економіки. Хмельниччина - в числі небагатьох регіонів, які зберегли позитивну динаміку промислового виробництва. Зокрема, обсяги склали 101%, загального виробництва продукції сільського господарства – майже 113%, і за цим показником ми займаємо лідируючу позицію в державі», - підкреслив Василь Ядуха.

Очільник краю зауважив, що зростає обсяг іноземних інвестицій в економіку регіону. Його приріст у звітному році становив майже 12%, що свідчить про суттєве покращення інвестиційного клімату в області. За кількістю оформлених пільгових кредитів за програмою «Доступне житло» наша область займає четверте, а місто Кам’янець-Подільський – перше місце в Україні.

Основний показник діяльності влади – фінансова сторона, переконаний Василь Ядуха, відтак, завдяки консолідованій і згуртованій роботі усіх бюджетних установ і пенсійного фонду область досягла бажаного результату – зменшено залежність від центрального бюджету на 6% і від Пенсійного фонду на 4%. За темпами приросту середньомісячних заробітних плат Хмельниччина вийшла на 7 місце в державі.

«Зроблено чимало, але ще більше потрібно зробити в майбутньому. Президент України Віктор Янукович 25 грудня 2012 року на засіданні Комітету з економічних реформ чітко визначив пріоритети 2013 року. Вони стали для нас своєрідним дороговказом», - сказав Василь Ядуха. Пріоритетом № 1 він назвав розвиток реального сектора та внутрішнього ринку, наступний – всебічне сприяння підприємництву. Раціональне використання бюджетних коштів – ще один пріоритет цього року. «Переконаний, для подальшого руху вперед нам потрібно сконцентруватися на власних силах і можливостях, працювати над розвитком краю, підвищенням рівня життя людей, оскільки це наш з вами обов’язок», - резюмував Василь Ядуха.

По другому питанню порядку денного «Про організацію роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2012 році та завдань щодо її удосконалення у 2013 році» з інформацією виступила Лілія Бернадська, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації.

«Це питання має бути на особистому контролі керівників органів влади усіх рівнів. Вкотре звертаю увагу на забезпечення відкритості, прозорості у своїй діяльності, оперативне реагування на запити та звернення наших громадян. Саме за результатами цієї роботи люди оцінюють владу», - наголосив Василь Ядуха.

Олександр Данилюк – начальник управління молоді, спорту та виховної діяльності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації поінформував про підготовку оздоровчої кампанії «Літо-2013». Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності вчасного та повного фінансування, створення умов та можливостей для забезпечення якісними послугами з оздоровлення та відпочинку дітей, збереження та належного функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, здійснення заходів стосовно збереження життя й здоров’я дітей в дитячих оздоровчих закладах.

Члени колегії розглянули питання про стан виконавської дисципліни в облдержадміністрації у четвертому кварталі 2012 року, схвалили список осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на встановлені обсяги ( квоти) місць прийому до Національної академії державного управління при Президентові України з місцевих органів виконавчої влади області.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Весною на Львівщині ...
Наступна новина: Відзначено закарпатського ...

КОМЕНТАРІ