Цьогорічні пріоритетні завдання модернізації медичної сфери обговорили на Рівненщині

Цьогорічні пріоритетні завдання модернізації медичної сфери обговорили на Рівненщині

28.02.13 15:21 0 668
Пацієнти мають бути задоволені медичною допомогою, її якістю і доступністю, акцентувала Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова під час наради в облдержадміністрації. Вона підкреслила, що над цим мають працювати спільно влада всіх рівнів і медики. Першочерговими завданнями на цей рік є модернізація первинної ланки та системи екстреної медичної допомоги.

Голова облдержадміністрації Василь Берташ зазначив, що Рівненщина має чітку стратегію розвитку медицини, яка зорієнтована на наближення якісних послуг для місцевих жителів. Попри те, що область не увійшла до переліку регіонів, які є пілотними в реформуванні галузі охорони здоров’я, кожен район щорічно розробляє й затверджує дорожню карту. Її дотримання дозволяє покращити медичну базу в населених пунктах.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України звернула увагу, що жоден виклик на номер 103 не повинен залишитися без належного реагування. Навіть у так званих неекстренних звертаннях пацієнти мають отримати допомогу лікаря "первинки". Для цього важливо організувати чітку взаємодію між системою екстреної медичної допомоги та первинною ланкою.

Ці та інші поради мають бути враховані в повсякденній роботі, аби вийти на хороший результат – покращення якості та доступності медичних послуг, підсумувала Ірина Акімова.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Наступна новина: І. Кулинич: «Торік до ...

КОМЕНТАРІ