У Івано-Франківську грипозної надзвичайної ситуації  немає

У Івано-Франківську грипозної надзвичайної ситуації немає

28.02.13 15:44 0 585
У Івано-Франківську говорили про грип, ГРВІ та ускладнення. Медики кажуть, що у місті реєструють сезонний підйом захворюваності. В середньому протягом тижня по медичну допомогу через ГРВІ звертаються майже 3000 жителів. 64,2% хворих – діти.

Міський інфекціоніст Елла Виннник стверджує: на епідеміологічна ситуація відповідає середньорічному рівню захворюваності для відповідної пори року.

На даний час у терапевтичному відділенні Івано-Франківської ЦМЛ - 88 пацієнтів з діагнозом пневмонія; «значного зростання» кількості пацієнтів протягом лютого не спостерігається. Хворі, які перебувають у міських стаціонарах із ускладненнями від ГРВІ, складають 8-10%.

Лікарі кажуть, що готові до епідемії на 100%: лікарні забезпечені відповідними препаратами, усі необхідні ліки є у приймальних відділеннях, ними забезпечені карети «швидкої допомоги» і усі відділення медичних закладів.

Основним профілактичним засобом від захворювання на ГРВІ та грип і надалі залишається щеплення. Хоча зробити його бажано було заздалегідь. Проте у Івано-Франківську щеплення від грипу зробили лише 173 особи. Жоден хворий, з тих, які поступили на лікування, вакцинованими не були.

Лікарі також перераховують основні профілактичні заходи, які можуть попередити хворобу. Потрібно, насамперед, уникати місць масового скупчення людей, користуватися одноразовими масками, часто мити руки з милом, або користуватися антисептичними гелями. Лікарі радять також хоча б двічі на день промивати ніс або сольовими розчинами, або купленими в аптеці препаратами.

Грип може передаватися через рукостискання чи поцілунки, тому звичайна гігієна може дати дуже багато. Якщо доводиться проводити час у приміщенні, де перебуває багато людей, потрібно двічі на день робити вологе прибирання, провітрювати кімнату через кожні дві години.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: І. Кулинич: «Торік до ...
Наступна новина: На Волині торік на галузь ...

КОМЕНТАРІ