На Франківщині розробляють проекти землеустрою

На Франківщині розробляють проекти землеустрою

28.02.13 18:04 0 748
Прискорити розроблення проектів землеустрою, що забезпечить еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкуванню сільськогосподарських угідь; провести моніторинг стану ґрунтів сільськогосподарського призначення, вжити заходів із збереження та покращення їх родючості; взяти на контроль забезпеченість сільськогосподарських товаровиробників області насінням, мінеральними добривами та засобами захисту рослин, кредитними ресурсами; провести навчання з охорони праці та безпечного обслуговування техніки.

Такі доручення заступник голови облдержадміністрації Василь Брус дав управлінцям аграрної галузі під час обласної наради-навчання з питань розроблення проектів землеустрою, вирощування сої, цукрових буряків та підготовки до весняно-польових робіт.

Учасниками передвесняної агронаради були заступники голів райдержадміністрацій, які ведуть питання агропромислового комплексу, начальники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації і районних управлінь (відділу) РДА, головного управління Держземагентства в області, профільних інспекцій, установ, банків, керівники сільськогосподарських підприємств.

Науковцями Інституту землеробства НАНУ надані рекомендації із технологічних прийомів вирощування сої, використання продуктів переробки сої у відгодівлі ВРХ, молочному скотарстві, свинарстві та у птахівництві.

Довідково

Під урожай 2013 року всіма категоріями господарств області прогнозується посіяти 365,3 тис. га, що на 6,2 тис. га більше минулого року.

Озимих культур на зерно та зелений корм посіяно на площі 97,9 тис. га, що на 13,5 тис. га більше, як попереднього року, у тому числі зернових - 71,6 тис. га (на 8,9 тис. га більше).

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: УМВС України в ...

КОМЕНТАРІ