Понад 1200 учнів Тернопільщини взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад у 2012/2013 навчальному році

Понад 1200 учнів Тернопільщини взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад у 2012/2013 навчальному році

28.02.13 12:45 0 912
Підбито підсумки проведення в області ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2012/2013 навчальному році.

Головними особливостями цьогорічних учнівських предметних олімпіад - є зростання числа учасників, високий рівень знань і здібностей учнів у одній чи декількох базових дисциплінах, вміння працювати й розв’язувати проблемні завдання нестандартно, критично мислити, робити правильний вибір у різних навчальних ситуаціях.

Найвищий рейтинг за результатами олімпіад у 2013 році в учнівських команд м.Тернополя – з української мови і літератури, російської мови і літератури, англійської, німецької і французької мов, математики, фізики, астрономії, хімії, географії, правознавства, інформатики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, фізичної культури; Козівського району – з екології; Кременецького – з економіки, історії; Лановецького – з інформаційних технологій, педагогіки і психології; Теребовлянського – з географії; Тернопільського – з біології.

На обласному етапі з 1217 осіб переможцями стали 542 учні, в т.ч. 250 – представники закладів освіти для обдарованих дітей: 116 гімназистів, 32 ліцеїсти, 3 колегіанти, 44 учні спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих навчальних дисциплін, 40 учнів НВК «школа-гімназія» та 15 – «школа-ліцей».

Найбільше переможців ІІІ етапу олімпіад підготували педагоги Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка і Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов – по 22, Козівської державної української гімназії імені В.Герети – 20, Кременецького ліцею ім.У.Самчука і НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія» - по 13, Підгаєцької гімназії – 12, Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича – 11.

Серед загальноосвітніх міських шкіл найкращі результати в учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянської №1 – 11, Козівської №2 – 10, Бережанської №1 і Підгаєцької - по 9, Доброводівської Збаразького району - 8 переможних місць.

Найбільший успіх, перемоги в п’яти олімпіадах у:

- Барановського Тараса (11 клас, Доброводівська ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького району) – з фізики, астрономії, біології, екології, французької мови;

- Бондарчука Андрія (11 клас, Шумський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - гімназія») – з фізики, біології, економіки, математики, екології;

- Добровольської Ірини (10 клас, Бережанська гімназія ім. Б.Лепкого) – з хімії, математики, німецької мови, економіки, основ правознавства;

чотирьох олімпіадах:

- Затворнюк Олени (10 клас, Шумський ліцей) – з історії, основ правознавства, біології, екології;

- Комар Вікторії (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова) – з англійської мови, хімії, екології, біології;

- Куціль Катерини (10 клас, Козівська гімназія імені В.Герети) – з української мови і літератури, історії, основ правознавства, географії;

- Новицької Юлії (9 клас, Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) – з математики, біології, географії, російської мови;

- Стецика Олексія (11 клас, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) – з математики, фізики, астрономії, інформатики;

трьох олімпіадах:

– Артещук Валерії (8 клас, Кременецький ліцей імені Уласа Самчука) – з української мови і літератури, історії, географії;

- Барни Андрія (11 клас, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району) – з фізики, астрономії, інформаційних технологій;

- Блащака Івана (9 клас, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) – з біології, математики, хімії;

- Брощака Назарія (11 клас, Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) – з географії, економіки, астрономії;

- Вівчар Зоряни (11 клас, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов) – з української мови і літератури, англійської мови, хімії;

- Врублевського Віталія (11 клас, Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4) – з фізики, математики, інформатики;

- Гнатюк Ольги (9 клас, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов) – з фізики, хімії, екології;

- Дембіцького Віктора (8 клас, Підгаєцька гімназія) – з фізики, математики, хімії;

- Довбуш Ольги (11 клас, Бучацька гімназія ім. В.М.Гнатюка) – з української мови і літератури, англійської мови, історії;

- Зубрицького Володимира (11 клас, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія» м.Копичинці Гусятинського району) – з математики, фізики, англійської мови;

- Кашуби Михайла (10 клас, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) – з астрономії, географії, трудового навчання;

- Колодія Романа (11 клас, Доброводівська ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького району) – з фізики, екології, англійської мови;

- Микулича Олександра (11 клас, Кременецька гімназія) – з інформатики, фізики, математики;

- Мочульської Вікторії (9 клас, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов) – з української мови і літератури, фізики, географії;

- Скалецької Анни (9 клас, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов) – з історії, географії, біології;

- Шуптарської Зоряни (9 клас, Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського району) – з географії, української мови і літератури, хімії;

- Щурик Мар’яни (10 клас, Шумський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - гімназія») – з математики, географії, англійської мови.

Ще 37 учнів вибороли переможні місця в олімпіадах з двох навчальних предметів.

Результативну систему роботи з обдарованими дітьми створили вчителі географії Кременецького ліцею імені Уласа Самчука Оксана Козачук і Мирослава Кривокульська з Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2: за останні три роки 20 їх учнів стали переможцями обласних олімпіад, а Брощак Назарій здобув у 2010-2012 роках перемоги на заключному всеукраїнському етапі, став учасником міжнародної олімпіади з географії у 2012 році та стипендіатом Президента України.

У 2013 році 5 учнів - переможців підготував учитель історії та правознавства Козівської державної української гімназії імені В.Герети Федір Куціль; по 4 - Михайло Грубий, учитель астрономії і фізики Козівської державної української гімназії імені В.Герети; Марія Комар, учитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова. Учителі Ольга Демчук (НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія»), Людмила Калуш (Шумський ліцей), Наталя Коваль (Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича), Мирослава Кузь (Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Наталя Орлова і Валентина Слотюк (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов), Леся Шворак (Бучацький ліцей) підготували по 3, а 42 педагоги - по 2 переможці олімпіад.

Високопрофесійною і результативною працею вчителі переконливо підтвердили відомий вислів «Вміння знаходити обдарованих і творчих дітей – талант, вміння їх вирощувати - мистецтво».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ