Представники Тернопільської ОДА взяли участь у штабному тренуванні з територіальної оборони

Представники Тернопільської ОДА взяли участь у штабному тренуванні з територіальної оборони

28.02.13 13:55 0 590
На базі Тернопільського обласного військового комісаріату завершилося двоступеневе спільне штабне тренування з територіальної оборони. Воно відбулося згідно з планами підготовки облвійськкомату на 2013 рік. У його роботі взяли участь представники штабу зони територіальної оборони та штабів районів з територіальної оборони Тернопільської області.

– Ці тренування відбулося відповідно до Закону України “Про оборону України” та на підставі організаційних вказівок з підготовки та проведення подібних заходів, – зазначив начальник штабу зони – ТВО обласного військового комісара підполковник Роман Галак, під керівництвом якого проходило штабне тренування. – Участь у заході взяли представники всіх військових формувань, органів державної влади, місцевого самоврядування області. Відповідно до цих та інших керівних документів й коригуються наші спільні плани роботи, – розповів офіцер.

Він також наголосив на тому, що тренування дозволило удосконалити навички посадових осіб всіх рівнів, чітко та оперативно відпрацьовувати необхідні документи й організувати взаємодію з представниками силових структур і спроможності їх впливати на зміну обстановки під час ведення територіальної оборони в зоні. Також під час тренування були скоординовані дії усіх штабів з територіальної оборони Тернопільської області.

Незабаром спільні штабні тренування з територіальної оборони пройдуть у рамках Західного оперативного командування Сухопутних військ, після чого начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України проведе комплекс загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів у масштабах держави.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Чернігівщині літній ...

КОМЕНТАРІ