Орієнтовна вартість ремонту доріг на Житомирщині становить понад півмільярда гривень

Орієнтовна вартість ремонту доріг на Житомирщині становить понад півмільярда гривень

01.03.13 11:57 0 651
Саме така сума коштів за дотацією з державного бюджету необхідна для відновлення 270 тис. м2 основних магістралей області, уражених ямковістю. Про це повідомив журналістам заступник голови облдержадміністрації Віктор Куницький 27 лютого перед початком обласної наради з питання «Про підсумки роботи транспортної галузі області у 2012 році та перспективи розвитку у 2013 році».

«Цьогоріч у зв’язку з різкими змінами погодних умов дорожня мережа області зазнала значних руйнувань. Є окремі траси, зокрема „Житомир–Бердичів“, що наразі фактично зруйновані. Відтак, говорити про можливість їх ремонтування навіть немає сенсу», – пояснив посадовець, оцінюючи складність ситуації з дорогами.

Крім того, Віктор Куницький зазначив, що за підписом голови облдержадміністрації Сергія Рижука до Міністерства інфраструктури України та Державної служби автомобільних доріг України уже відправлені листи-телеграми з проханням обстежити комісійно всі дороги, що зазнали руйнування, та прийняти відповідні рішення щодо їх відновлення. Як результат – повідомлення з державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України», що дорога «Житомир-Бердичів» включена до плану капітального ремонту на 2013 рік. Решта магістралей, за словами заступника очільника області, буде ремонтуватися за кошти, виділені на ремонт і утримання автошляхів, – 150 млн грн.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ