На Рівненщині підтримують книговидання

На Рівненщині підтримують книговидання

01.03.13 18:56 0 817
Цьогоріч за кошти обласного бюджету друкуватимуть раритетне факсимільне видання творів Тараса Шевченка «Кобзар», який був виданий у Празі 1876 року. Таке рішення ухвалили члени обласної координаційної ради з питань видавничої справи. Перевидання такого формату - на часі, адже наступного року в Україні відзначатимуть 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря.

Також фінансову підтримку з обласної казни отримають твори 15 місцевих авторів. Гроші виділять на дитячі книги, твори історико-краєзнавчої і мистецької тематики, художню, довідкову та навчальну літературу. Окрім цього, надрукують літературно-краєзнавчий журнал «Велика Волинь» (який раніше мав назву «Погорина»), збірник обласної організації спілки письменників «Наше коло» та щорічний альманах «Мистецька палітра Рівненщини - 2012». Загалом на підтримку місцевих авторів цьогоріч в обласному бюджеті планують передбачити 300 тисяч гривень. Остаточне рішення ухвалять на сесії обласної ради. Ще майже 20 тисяч гривень нададуть самі автори. Адже на Рівненщині вже декілька років поспіль успішно видають книги на умовах співфінансування. Загалом на розгляд координаційної ради з питань видавничої справи надійшла 41 заява.

Водночас заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов запропонував, щоб місцеві автори, які мають намір видавати власні твори, користувалися можливостями й інтернет-ресурсів.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ