На Хмельниччині льотчики авіабригади за два льотні дні виконали більше трьох десятків вильотів

На Хмельниччині льотчики авіабригади за два льотні дні виконали більше трьох десятків вильотів

03.03.13 11:53 0 826
Дві льотні зміни на літаках Су-24М, Су-24МР і Л-39 відбулись у 7 Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації Повітряного командування “Захід”. До виконання польотів, які пройшли під керівництвом командира авіаз’єднання військового льотчика другого класу полковника Миколи Коваленка, було залучено льотний склад авіабригади.

Польоти проходили вдень і вночі за складних погодних умов. Екіпажі мали нагоду відпрацювати польотні завдання з відновлення навичок техніки пілотування, навігації та бойового застосування.

За підсумками двох льотних днів у бригаді було виконано більше трьох десятків польотів, загальний наліт екіпажів склав понад тридцять годин.

За словами командира бригади полковника Миколи Коваленка, польоти пройшли без зауважень, відмов авіаційної техніки і факти порушення безпеки польотів відсутні. Він високо оцінив роботу підрозділів забезпечення та майстерність інженерно-технічного складу. Серед кращих полковник Микола Коваленко відмітив екіпаж бомбардувальника Су-24М у складі заступника командира бригади з льотної підготовки майора Максима Чебакова і помічника штурмана авіаційної ескадрильї капітана Олександра Трошина.

А. Агєєв

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Хмельницькій області ...

КОМЕНТАРІ