«Молоді таланти Чернігова – 2013»

«Молоді таланти Чернігова – 2013»

03.03.13 11:55 0 1597
21-22 лютого у Чернігові традиційно розпочався міський конкурс «Молоді таланти Чернігова – 2013», який проходив у ЗНЗ №29 у номінаціях «Бардівська пісня» та «Літературна творчість».

Учні 17 загальноосвітніх навчальних закладів представили на розгляд журі твори відомих виконавців та власні авторські пісні. Члени журі відзначили високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру учасників конкурсу.

У літературному конкурсі взяли участь школярі 34-х загальноосвітніх навчальних закладів міста. На думку глядачів, з кожним роком зростає виконавська майстерність учасників конкурсу та становиться більш різноманітним репертуар учасників.

Так, у жанрах «Поезія», «Проза» виконувались твори українських письменників-класиків: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, сучасних поетів – Бориса Олійника, Ліни Костенко, Євгена Гуцала, Грицька Бойка, Валентина Бичка, Бориса Олійника. У жанрі «Сатира та гумор» учні здебільшого виконували гуморески Павла Глазового.

Деякі учасники представили на розгляд журі власні твори, більшість яких присвячені рідному місту. Учні продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, уміння володіти інструментом та творчі здібності у написанні власних творів.

Впродовж березня-квітня учасники конкурсу «Молоді таланти Чернігова» змагатимуться у інших номінаціях, зокрема: «Хореографічне мистецтво», «Фольклор», «Театральне мистецтво», «Хорове мистецтво».

За інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради спільно з інформаційним порталом vsegdavsem.ru: Посты с Лепры.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: Комунальні ...

КОМЕНТАРІ