Ще один зал ігрових автоматів

Ще один зал ігрових автоматів "накрили" правоохоронці Закарпаття у самісінькому центрі Ужгорода

03.03.13 17:24 0 1287
На території Закарпатської області з початку року міліцією було припинено діяльність 11-ти закладів у яких надавалися послуги в сфері грального  бізнесу.

Днями, правоохоронці Закарпатської області отримали інформацію ще про один такий заклад. Працівники служби по боротьбі з економічною злочинністю спільно з працівниками інших служб міліції в приміщенні одного з готелів обласного центра виявили зал гральних автоматів.

Власник нелегального бізнесу винайняв чимале приміщення де вільно розмістив 10 таких апаратів. На момент перевірки у залі знаходилися люди, які щойно зробили ставки та не дивлячись на появу правоохоронців не виявляли бажання припиняти гру. Все ж таки їм довелося це зробити.

Власник не заперечував факт незаконної діяльності та знав про кримінальну відповідальність за такий вид бізнесу.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 203-2 Кримінального кодексу України, а саме заняття гральним бізнесом. Власнику гральних апаратів загрожує чималий штраф та, за рішенням суду, їх конфіскація», - розповів виконуючий обов’язки начальника Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Закарпаття, Іван Пеняк.    

сектор зв’язків з громадськістю

УМВС України в Закарпатській області  
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині брат і ...
Наступна новина: Правоохоронці Львова ...

КОМЕНТАРІ