На Івано-Франківщині канадські колеги об’єднали українську міліцію та освітян

На Івано-Франківщині канадські колеги об’єднали українську міліцію та освітян

04.03.13 09:21 0 692
В Івано-Франківську стартував 5-річний проект «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх». З цієї нагоди відбулися семінари, де представники освіти і правоохоронних органів розробили відповідну угоду про співпрацю. Відтепер, за кожним навчальним закладом буде закріплений шкільний офіцер міліції.

Проект допомагали втілювати в життя колеги із Канади. Директор проекту зазначила, найголовніша ціль системи є недопустити потрапляння неповнолітніх у конфлікт із законом.

«Ціллю сьогоднішнього семінару був пошук шляхів запобігання дитячої злочинності,- каже директор проекту в Україні Таня Сенфорд Аммар, - Ми зосередилися на правоохоронних органах, адже саме відділ кримінальної міліції у справах дітей покликаний запобігати правопорушенням серед неповнолітніх. А також на школах, де підлітки проводять більшість свого часу. Отже, ми вирішили об’єднати ці дві структури заради поліпшення профілактики правопорушень серед неповнолітніх».

Під час семінару кожному директору школи представили працівника міліції, який буде закріплений за даним навчальним закладом. Шкільні офіцери міліції не будуть постійно сидіти в школі, адже за кожним із них закріплено 5-6 шкіл.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ