Львів’янка Оксана Заліско здобула  бронзову медаль Чемпіонату світу з лижних перегонів серед ветеранів

Львів’янка Оксана Заліско здобула бронзову медаль Чемпіонату світу з лижних перегонів серед ветеранів

04.03.13 16:13 0 1067
14-22 лютого 2013 року в італійському місті Асяго (Italy, Asiago) відбувся Чемпіонат світу з лижних перегонів серед майстрів (ветеранів спорту). У змаганнях взяли участь 1 200 учасників з 34 країн світу.

Збірну команду Україну представляло 13 спортсменів-ветеранів із Львівської, Сумської, Луганської, Івано-Франківської, Харківської та Полтавської областей.

У складі української команди на цих престижних світових змаганнях виступили двоє ветеранів лижного спорту Львівщини Оксана Заліско та Василь Крупський.

Викладач кафедри фізичного виховання НУ «Львівська Політехніка» Оксана Заліско посіла 3 місце на дистанції 15 км класичним стилем з результатом 51хв 53сек.

Виступаючи на дистанції 30 км класичним стилем Оксана Заліско посіла 4 місце з результатом 1 год. 54 хв. і 28 сек. та 6 місце на дистанції 10 км класичним стилем з результатом 34хв 40сек.

Доцент Львівського державного університету фізичної культури Василь Крупський посів 5 місце на дистанції 30 км класичним стилем з результатом 1 год 47 хв. 47 сек.

Загалом Україна виборала 4 медалі (Оксана Заліско з м.Львова – 1 бронзову медаль на дистанції 15 км класичним стилем, Галина Ніколаєнко з м.Харкова – 2 бронзові медалі та 1 срібну медаль на дистанціях 15 км вільним стилем, 30 км вільним стилем, 10 км вільним стилем відповідно).