Економіка Рівненщини має позитивну динаміку розвитку

Економіка Рівненщини має позитивну динаміку розвитку

06.03.13 12:06 0 771
За три роки в області стартували нові інвестиційні проекти, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ на підсумковій прес-конференції. Зокрема, в регіоні запрацювала меблева фабрика, яку відкрили в Квасилові на території «Рівнесільмашу». Засновники «Морган Феніче» інвестували у виробництво меблів 10,5 мільйона євро. Нині тут діє чотири цехи - 2 швейні та стільки ж складальних. У планах інвесторів – розширити виробничі площі вдвічі. І якщо до кінця цього року тут працюватиме 500 людей, то до 2019-го створять уже 3 тисячі робочих місць.

Тим часом у селі Бугрин Гощанського району запрацювало підприємство «Країна смаку», де щодоби виробляють 25 тонн заморожених напівфабрикатів. Тут працевлаштували 90 робітників.

Крім того, відкрили високотехнологічний молочний комплекс у сільськогосподарському підприємстві «Імені Воловікова». Він є одним із найбільших і найсучасніших в Україні Реалізація цього інвестиційного проекту дозволила постачати на ринок молоко високої якості та збільшити виробничі потужності до 35 тонн на добу. Планують, що у перспективі цей показник зросте до 100 тонн.

Вже у 2010 році місцеві підприємства виробили на третину продукції більше, ніж у 2009-у. А в 2011-му область змогла вийти на докризовий рівень. І вперше за багато років експорт перевищив імпорт. Це свідчення того, що на Рівненщині виробляють конкурентоспроможну продукцію.

Зростають упродовж трьох років і надходження до місцевих бюджетів. У 2010-у вдалося додатково отримати 139 мільйонів гривень. А торік у порівнянні з 2010-м роком бюджети поповнилися вже на 273 мільйони гривень. Загальна ж сума минулорічних надходжень становила 1 мільярд 324 мільйони гривень.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині нічний ...
Наступна новина: Чернігівщина: Робочі ...

КОМЕНТАРІ