загрузка...
 Волинське обласне відділення Дитячого фонду України святкує 25-річчя

Волинське обласне відділення Дитячого фонду України святкує 25-річчя

06.03.13 17:20 0 717
В Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди 25-річчя від дня створення Волинського обласного відділення Дитячого фонду України. Привітати працівників фонду завітали голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук та представники громадськості міста.

Майже увесь цей час очолює колектив Олена Грінченко. У вітальному слові вона розповіла про становлення Дитячого фонду на Волині, проекти, які нині реалізовуються. Також Олена Грінченко подякувала представникам обласної і міської влади, меценатам за підтримку, яку вони надають.

Благословив учасників заходу Митрополит Луцький і Волинський Ніфонт.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук: «Ті люди, які творять добро на Волині та присутні у залі – це невеличка частина великої волинської громади, що робить все, аби кожна дитина, яка проживає в області, почувала себе достойно. Я думаю, що ми відкрито говоримо про ті речі, які пов’язані з наданням допомоги дітям-сиротам, дітям з фізичними вадами тощо. Впевнений, що найбільшою нагородою для людей, які займаються доброчинністю, є те, що частина тих дітей знайшли свою стежину у нелегкому житті та стали гідними громадянами нашої держави». Він привітав працівників фонду зі святом, побажав їм від себе особисто та міського голови Миколи Романюка міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Також Святослав Кравчук за вагомий особистий внесок у соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, активну милосердну та благодійницьку діяльність в місті Луцьку, дієву громадську позицію, а також з нагоди 25-ої річниці від дня створення Волинського обласного відділення Дитячого фонду України оголосив Подяку міського голови голові правління фонду Олені Грінченко та вручив Вітальний адрес міського голови колективу Волинського обласного відділення Дитячого фонду України.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ