Михайло Вишиванюк – за військову поліклініку в Івано-Франківську

Михайло Вишиванюк – за військову поліклініку в Івано-Франківську

07.03.13 13:36 0 592
На проведеній вчора прес-конференції представники ЗМІ області поцікавилися у голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка його ставленням до подальшої долі військової поліклініки в місті Івано-Франківську (минулого тижня у місцевих і центральних ЗМІ були сюжети з цієї теми).

«До мене з цього питання зверталися під час недавньої зустрічі з чорнобильцями, ставили питання роботи військової поліклініки, - зазначив Михайло Вишиванюк. – Я тоді сказав учасникам бойових дій, що влада – на їхньому боці; будемо відстоювати існування поліклініки».

Переймаючись майбутнім цього закладу, в якому на сьогоднішній день отримують лікарську допомогу майже 12 тисяч колишніх і теперішніх військових краю, облдержадміністрація, за словами Михайла Вишиванюка, спрямувала відповідні листи до віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка та у Міністерство оборони.

Як зазначалося, про цю проблему надалі йтиме мова при зустрічах голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з представниками центральної влади у столиці.

Довідково

13 березня, за словами голови ОДА Михайла Вишиванюка, День Івано-Франківської області в Уряді. «Це нова форма роботи Уряду, спілкування кожного з міністрів з регіонами»,--зазначає Михайло Вишиванюк .

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Сьогодні у Львові ...
Наступна новина: На Волині жінок безплатно ...

КОМЕНТАРІ