З вихованцями Дубенської виховної колонії прокурор Рівненщини зустрівся особисто

З вихованцями Дубенської виховної колонії прокурор Рівненщини зустрівся особисто

07.03.13 15:12 0 779
Прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк 6 березня, відвідав Дубенську виховну колонію, де наразі відбуває покарання 131 засуджений.

Проводячи перевірку стану додержання в установі законів щодо охорони прав та інтересів неповнолітніх, прокурор області та начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Олена Ткачук поспілкувалися із засудженими, обійшли територію установи, побували у відділенні, де проживають вихованці, відвідали кімнати побачень та психоемоційного розвантаження, їдальню, школу, професійно-технічне училище, об’єкти виробничої зони.

Під час інспектування адміністрація установи запевнила прокурорів, що перебоїв із постачанням продуктів на сьогоднішній день немає. Крім того, всю молокопродукцію, а також овочі і частково м'ясо Дубенська виховна колонія отримує із власного підсобного господарства.

У загальноосвітній середній школі, яка діє на території установи, Василь Присяжнюк перевірив умови навчання та переконався, що засуджені забезпечені підручниками та художньою літературою.

Під час спілкування із прокурором області від вихованців колонії скарг на умови утримання та нарікань на адміністрацію Дубенської виховної колонії не отримано.

Цьому сприяє і те, що органи прокуратури області здійснюють належний нагляд за додержанням у колонії законів щодо охорони прав та інтересів неповнолітніх, які, відбувши покарання, повинні стати законослухняними громадянами.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Не можна ...
Наступна новина: Валентин Хоптян: Маємо ...

КОМЕНТАРІ