На Львівщині депутати хочуть розірвати угоду з обласною лікарнею

На Львівщині депутати хочуть розірвати угоду з обласною лікарнею

07.03.13 15:55 0 650
Депутати Східницької селищної ради ініціюють розірвання договору оренди нерухомого майна укладеного між Територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради, від імені якої діє КП «Господарник» та Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування». Таке рішення прийнято на сесії Східницької селищної ради.

Львівська обласна лікарня відновного лікування у 2010 році взяла в оренду на 10 років будівлю Східницької селищної ради (в смт.Східниця по вул. Промислова, 10 б). Умови договору за цей період зі сторони обласної лікарні не виконується. Згідно умов договору мали б бути виконані ремонтні роботи щодо маніпуляційної кімнати, не було влаштовано кімнату відпочинку персоналу та туалету, а також не влаштовано нової міні котельні для здійснення теплопостачання швидкої у смт Східниця . Ремонт в цих приміщення зроблено коштами місцевих підприємців .

Зі слів селищного голови Східниці Івана Піляка, оприлюднений проект рішення Львівської обласної ради «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Львівської області будівель центральної міської лікарні м. Борислава у смт Східниця» залишає курорт Східницю без приміщення для швидкої допомоги. Тому депутати та громада ініціює розірвання договору оренди обласною лікарнею відновного лікування. Бюджет Східниці виконується, тому є можливість привести дане приміщення до вимог, що відповідає нормам функціонування швидкої допомоги, яка може обслуговувати не тільки мешканців та відпочиваючих Східниці, а й навколишні села ( Майдан, Новий Ккропивник, Старий Кропивник, Довге-гірське, Рибник).

Окрім того, депутати Східницької селищної ради звернулися до Бориславської міської ради з проханням передати приміщення будівель Бориславської центральної міської лікарні у смт Східниця на баланс Східницької селищної ради.

"Якщо буде розірваний договір оренди з обласною лікарнею відновного лікування, ми хочемо щоб ці приміщення передали на баланс селищної ради. В цьому випадку ми зможемо вклади кошти в ремонт та покращення медичної бази. Функціонально приміщення можуть залишатися у структурі лікарні відновного лікування ", - сказав селищний голова Східниці.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Школярі ...
Наступна новина: На Житомирщині вогнеборцями ...

КОМЕНТАРІ