Директор згаданого департаменту також зазначив, що 13 проектів програм передані в обласну раду для термінового погодження у постійних комісіях з подальшим затвердженням на чергових сесіях облради, у тому числі:
- 2 проекти програм передані в обласну раду для затвердження на черговій сесії;
- 10 проектів програм вимагають термінового погодження у постійних комісіях і затвердження на сесіях обласної ради;
- 1 проект програми вимагає визначення головного розпорядника коштів.
Окрім цього, 22 програми потребують затвердження напрямків фінансування діючих обласних програм, з яких 10 – передані в обласну раду для термінового погодження у постійних комісіях.
На думку Дениса Шмигаля, за умови активного сприяння бюджетної комісії та профільних комісій обласної ради, фінансування обласних цільових програм розпочнеться на багато швидше, ніж у минулі роки, що дозволить значно підвищити ефективність результатів здійснених заходів та сприятиме ефективнішому використанню бюджетних коштів.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині про довкілля ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: програма ...
Чек-лист: як не помилитися з вибором виробника ...
Уход за тусклыми волосами: как вернуть им блеск и гладкость
Ші агенти для бізнесу: як вибрати
Логістична компанія: які функції вона виконує для бізнесу