Представники Львівщини відзначилися на міжнародному Єрусалимському марафоні

09.03.13 15:42 0 929
У перший день весни в Ізраїлі у місті Єрусалимі відбулися традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики. Ці змагання проводяться щорічно, участь у яких, починаючи з 2011 року, беруть близько 15 тисяч легкоатлетів з понад 50 країн світу.

Цьогоріч на різних дистанціях вправлялись близько 13 тисяч учасників з 53 країн світу. Атлети змагалися в 11 вікових категоріях (від 13 років й до 80 років) у трьох видах бігових дистанцій: марафон (42 км195 м), напівмарафон (21 км100 м) та на дистанції10 км.

Україну представляли четверо спортсменів-ветеранів Львівщини: Ніна Голуб, Етель Левіна, Ольга Стадник та Василь Балита.

На напівмарафонській дистанції успішно виступила Ольга Стадник, яка виборола золоту медаль у віковій категорії 55-59 років з результатом 1 год. 50 хв. 02 сек. Срібну нагороду на дистанції 10 км здобула львів’янка Ніна Голуб у віковій категорії 60-64 років з результатом 1 год. 14 хв. 14 сек. Етель Левіна посіла 18 місце (із 180 учасників) у марафоні у віковій категорії 50-54 років з результатом 5 год. 49 хв. 01 сек. Серед чоловіків вікової категорії 55-59 років Василь Балита посів 25 місце  у марафоні (із більше 200 учасників) з результатом 4 год. 34 хв. 20 сек.

Усі учасники змагань отримали неабиякі враження від участі у Єрусалимському марафоні.