Міська рада привітала з днем народження найстаршого чернівчанина

Міська рада привітала з днем народження найстаршого чернівчанина

12.03.13 13:14 0 690
  найстарший мешканець нашого міста Іван Васильович Паламарчук відзначив свій 105-ий день народження. Представники Управління праці та соціального захисту населення завітали до поважного іменинника, щоб привітати його та вручити подарунки від міської влади.

Нагадаємо, що в минулому році на свій день народження Іван Васильович отримав найкоштовніший подарунок – можливість чути, адже  секретар Чернівецької міської ради особисто вручив імениннику слуховий апарат. За словами Івана Васильовича життя йому подовжує саме можливість повноцінно спілкуватись з рідними, а це двоє дітей, двоє онуків і двоє правнуків.

Для довідки:

Паламарчук Іван Васильович народився в селі Олексіївка Сокирянського району Чернівецької області. Учасник Великої Вітчизняної війни, має майже 45 років трудового стажу. Майстер-самоук, ще в селі підробляв завдяки зробленій власноруч молотарці. Іван Васильович 43 роки пропрацював на залізниці – спочатку ремонтником, слюсарем в Чернівецькому вагонному депо, а згодом провідником на далеких маршрутах. Вийшовши на пенсію, продовжував працювати до 80 років. Ніколи не скаржився на життя, пережив війну (інвалід І групи), голод. Завжди був завзятим в роботі, донедавна ще працював на дачі: копав, садив. Одружився в 1933 році і багато років прожив в злагоді в дружиною. Дітей виховував в батьківській суворості. Коли не стало дружини, дуже сумував. Виховав двоє онуків і двоє правнуків.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Львівщині бюджет ...

КОМЕНТАРІ