На Рівненщині в Демидівці оновлюватимуть парк відпочинку та будинок культури

На Рівненщині в Демидівці оновлюватимуть парк відпочинку та будинок культури

12.03.13 08:07 0 632
Цьогоріч селищу міського типу Демидівка виповнюється 500 років. Громада райцентру планує відзначати ювілей у місцевому парку відпочинку й дозвілля, тож голова облдержадміністрації Василь Берташ ознайомився з проектом його оновлення. Йдеться про прокладання там доріжок і встановлення лавочок, літньої естради, а також майданчиків для відпочинку дорослих і дітей. Так, для дозвілля малюків у парку вже почали споруджувати гойдалки за кошти, виграні на всеукраїнському конкурсі. Зокрема, на умовах співфінансування селище Демидівка одержало 100 тисяч гривень із фонду допомоги органам місцевого самоврядування. За ці, а також власні гроші в парку частково провели освітлення та оновили насадження.

Також очільник області відвідав Демидівський районний будинок культури. Він доручив проектантам підготувати пропозиції щодо заміни в закладі покрівлі і вікон, а також оновлення фасаду й облаштування території.

Водночас громада та керівництво району просили сприяння Василя Берташа в реконструкції доріг та покращенні водопостачання в Демидівці. Очільник області доручив готувати всі необхідні документи. Адже на оновлення комунальних доріг будуть передбачені гроші з цільової субвенції із держказни, а на прокладення трубопроводів зарезервують кошти з природоохоронного фонду. Під час виїзного прийому громадян Василь Берташ також вислухав проблеми жителів Демидівського району.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ