У ході засідання керівник Волинського обласного військового комісаріату Віталій Чурай поінформував присутніх про підсумки призову минулого року та окреслив завдання на 2013 рік. Зокрема, зауважив, що необхідно усунути всі попередні недоліки, та не допустити їх у роботі призову цього року. Також звернув увагу на роботу лікарів, які здійснюють огляд призовників, та наголосив на відповідальності лікаря - члена призовної комісії. За його словами, у 2013 році планують призвати до Збройних Сил України 355 чоловік.
Серед окреслених завдань Віталій Чурай визначив: проведення навчання з лікарями-спеціалістами, підготовка місця, де має проходити медогляд, вивчення стану здоров’я призовників тощо.
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк звернув увагу й на контрактну службу – як новий напрям роботи.
За його словами, призов юнаків розпочнеться з 15 квітня до 1 травня цього року. Відтак призовним комісіям необхідно якісно та злагоджено провести призов громадян.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині стриянка Марія ...
Наступна новина: На Рівненщині рятувальники ...
Як купити лампу-лупу для дерматолога: повний практичний гід
Гід по новинках: що готують Good Smile Company, Taito та FuRyu для колекціонерів
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе