На Рівненщині про дороги та ямковість

На Рівненщині про дороги та ямковість

13.03.13 08:55 0 736
Цьогоріч кожен учасник дорожнього руху, зокрема водії, вже відзначили для себе, що стан дорожнього покриття в обласному центрі та за його межами бажає бути кращим.

Незадовільний стан автомобільних доріг і вулиць негативно позначається на безпеці дорожнього руху, змушує водіїв транспортних засобів різко гальмувати та маневрувати. Як наслідок, це призводить до створення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод. Експлуатація транспортних засобів за таких дорожніх умов виливається у значні незаплановані витрати на ремонт.

Проблемою весняного бездоріжжя переймаються не тільки автовласники, а й працівники Державтоінспекції. Одним із супутніх факторів, який суттєво впливає на безпеку дорожнього руху, є стан дорожнього покриття.

— У лютому поточного року працівники Державтоінспекції провели позачергові перевірки стану утримання доріг і вулиць Рівненської області. За результатами цих перевірок надано 86 приписів та вимог посадовим особам дорожньо-комунальних організацій на приведення у належний стан покриття доріг та вулиць, — повідомив начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області полковник міліції Олександр Семенюк.

— Складено дев’ять адміністративних матеріалів за неналежне вжиття заходів з ліквідації руйнувань покриття проїзної частини. Крім цього, до місцевих органів виконавчої влади та прокуратури працівники Державтоінспекції направили 21 інформацію щодо реального стану вулично-дорожньої мережі, — зауважив керівник обласної Державтоінспекції.

Загалом на даний час виявлено понад 1 тис. км ділянок доріг, вулиць, які уражені ямковістю.

Хоч дорожньо-комунальні організації і проводять певну роботу щодо ліквідації руйнування покриття, однак вона є недостатньою. Крім цього, до усунення недоліків не всі ділянки дороги, на яких ямковість загрожує безпеці руху, позначаються дорожніми знаками 1.10 «Нерівна дорога», 1.12 «Вибоїна», які необхідно встановлювати разом із дорожніми знаками 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год», що дасть змогу попередити учасників дорожнього руху про небезпеку.

У відповідності до нормативних документів на період до усунення руйнувань дорожнього покриття небезпечні ділянки повинні бути позначені попереджувальними дорожніми знаками, а ямковий ремонт повинен проводитись і у зимовий період при температурі повітря нижче 00С за сприятливих погодних умов, зокрема у суху погоду.

На даний час у більшості випадків дорожні та комунальні організації проводять ремонтні роботи лише підсипанням ямковості та вибоїн щебеневою сумішшю, що не дає ефективного результату.

Прес-служба ВДАІ УМВС
За повідомленням УМВС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ