Голова Львівської ОДА проінспектував роботу навчальних закладів Пустомитівського району

Голова Львівської ОДА проінспектував роботу навчальних закладів Пустомитівського району

14.03.13 13:31 0 560
13 березня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук в рамках робочої поїздки до Пустомитівського району ознайомився з роботою дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладів.

Зокрема, керівник області оглянув два дошкільних навчальні заклади селища Зимна Вода, один з яких – «Казковий світ», визнано одним із кращих в області.

Голова Зимноводівської селищної ради Володимир Гутник  розповів, що ці дитячі садки забезпечують лише 40% дітей-дошкільнят села, тому є велика потреба у будівництві нових дошкільних закладів. Він також додав, що поряд із садком «Казковий світ» планується будівництво культурно-освітнього центру позашкільної освіти.

Також Віктор Шемчук оглянув Ставчанський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» та ознайомився з роботою і ходом реконструкції Містківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Оглянувши ці об’єкти, керівник області зазначив, що вони є вдалим прикладом співпраці  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громади та меценатів. «Ми і надалі будемо продовжувати ініціативи державно-приватного партнерства та узагальнимо досвід Пустомитівського району щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів», – наголосив  В. Шемчук.

Він також додав, що Львівська область посідає далеко не останнє місце з охоплення дітей 3-5 років різними формами дошкільної  освіти, але все ж є над чим ще працювати: «Ми сконцентруємо увагу на цих питаннях. Впевнений,  до 2015 року у нас буде кращий  рівень дошкільної освіти, в тому числі і в сільській місцевості», – відзначив очільник області.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: На Рівненщині працюють над ...

КОМЕНТАРІ