Чернівці: У Першотравневому районі почали прибирати місто після зими

Чернівці: У Першотравневому районі почали прибирати місто після зими

15.03.13 13:04 0 710
Вчора, 13 березня, у Першотравневій районній у місті раді під керівництвом голови райради Віктора Мельничука відбулась робоча нарада з керівниками підприємств, установ та організацій Першотравневого району.

В нараді приймали участь заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Кушнірик, начальник відділу санітарно-гігієнічного нагляду Чернівецького міського управління головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Чернівецькій області Надія Бурла, керівники управлінь та відділів районної у місті ради, керівники КЖРЕП району та комунальних підприємств міста, представники підприємств установ та організацій району. Загальна кількість присутніх становила близько 200 осіб.

На нараді розглядались робочі питання про організацію та проведення заходів весняного місячника санітарної очистки та благоустрою. А саме: організації санітарних п’ятниць, проведення спільних рейдів з МіськСЕС на підприємствах, установах та закладах району щодо дотримання належного санітарного стану та виконання заходів комплексного плану благоустрою району. Отже, у Першотравневому районі до наведення порядку в місті після зими готові всі служби та підрозділи.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ