Олександр Вілкул:  Уряд   розпочне  масштабну програму  з модернізації ЖКГ

Олександр Вілкул: Уряд розпочне масштабну програму з модернізації ЖКГ

15.03.13 16:11 0 692
Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул привітав працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом. Урочистості відбулися у Національному палаці мистецтв «Україна» , повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України. Кращим працівникам галузі вручено Грамоти та Подяки від Кабінету Міністрів України.

Звертаючись до працівників галузі, Олександр Вілкул зазначив: громадяни оцінюють якість роботи влади здебільшого за результатами діяльності ЖКГ, «однієї з найскладніших галузей, якій необхідно приділяти особливу увагу».

«Урядом розроблено комплекс заходів для підвищення якості комунальних послуг і умов праці працівників галузі, -запевнив Олександр Вілкул. - Буде розпочато масштабну програму модернізації централізованих систем тепло- і водопостачання та водовідведення, обладнання будинків сучасними приладами обліку; капітального ремонту ліфтів. Особлива увага приділятиметься благоустрою міст та районів. Передбачена модернізація комунальної техніки».

На переконання Віце-прем'єр-міністра, найбільш ефективним власником житлового будинку може бути тільки сам мешканець. І держава стимулюватиме створення товариств співвласників багатоквартирних будинків, що дасть можливості для підвищення якості послуг населенню і розвитку компаній, що надають послуги ЖКГ.

Олександр Вілкул також зазначив, що у наданні побутових послуг населенню буде продовжено процес підвищення якості обслуговування та спектру послуг. «Сервіс стає потужною індустрією з великим потенціалом розвитку».

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: На Рівненщині не ...
Наступна новина: Вчимося німецькій ...

КОМЕНТАРІ