На Івано-Франківщині обговорено заходи з відзначення 1025-ї річниці хрещення Київської Русі на Рогатинщині

На Івано-Франківщині обговорено заходи з відзначення 1025-ї річниці хрещення Київської Русі на Рогатинщині

15.03.13 10:55 0 650
13 березня голова Рогатинської райдержадміністрації Йосип Нижник та голова районної ради Юрій Чорний зустрілися з священиками релігійних громад різних конфесій, які діють на території району. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Марія Челядин, заступник голови райдержадміністрації Ірина Кобута, а також начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Метою зустрічі стало обговорення спільних заходів з відзначення 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Районна влада вже розпочала підготовчу роботу, яка передбачає низку просвітницьких, пізнавальних, культурних заходів за участю різновікових груп населення.

Окрім того, в ході зустрічі порушувалися питання збереження пам’яток архітектури національного та місцевого значення, стану пожежної безпеки культових споруд, забезпечення охорони майна, підготовки до Великодніх свят, дотримання чистоти на кладовищах та прилеглих територіях біля храмів, залучення шкільної молоді до проведення релігійних свят. Пропозиції, висловлені учасниками зустрічі, районною владою вивчаються та вишукуються можливості для їх позитивного вирішення.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Заступник голови ...

КОМЕНТАРІ