Львівщина: ігор Цейтлін привітав працівників  ЖКГ та побутового обслуговування населення області  з  професійним святом

Львівщина: ігор Цейтлін привітав працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення області з професійним святом

15.03.13 13:40 0 630
За дорученням голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука т.в.о. начальника департаменту ЖКГ, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Ігор Цейтлін привітав працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення області  у день їхнього професійного свята.

У своєму зверненні Ігор Цейтлін  зазначив: «В цей день хочеться особливу вдячність висловити тим, хто у будь-яку погоду підтримує системи життєзабезпечення у справному стані. Щороку це непросте завдання стає все важчим. Аварії на зношених мережах все більше загрожують нормальній життєдіяльності наших населених пунктів, що яскраво показала минула зима. Тому, ніхто не заперечить, що люди, які працюють у житлово-комунальному господарстві – наш особливий і найдорожчий громадський і державний капітал».

Ігор Цейтлін побажав працівникам житлово-комунального господарства успіхів у роботі, досягнення нових професійних висот та здійснення виробничих задумів і планів.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ